Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp |
Waardering van klanten die al een afspraakje gemaakt hebben: |
Uitstekend, subliem, perfect |
|
54% |
[ 6 ] |
Heel Goed |
|
18% |
[ 2 ] |
Gemiddeld, gewoon goed |
|
27% |
[ 3 ] |
|
Totaal aantal stemmen : 11 |
|
Auteur |
Bericht |
Deernes.com Site Admin
Geregistreerd op: 25-4-2007 Berichten: 16777192
|
|
Naar boven |
|
 |
Brommertje
Geregistreerd op: 23-7-2013 Berichten: 7 Woonplaats: Ieper
|
Geplaatst: 18 mrt 2014 16:50:32 Onderwerp: |
|
|

Laatst aangepast door Brommertje op 20 sep 2015 21:47:42, in totaal 1 keer bewerkt. |
|
Naar boven |
|
 |
Fran1
Geregistreerd op: 17-4-2014 Berichten: 1
|
Geplaatst: 17 apr 2014 14:07:31 Onderwerp: |
|
|
Sedert meer dan een half jaar heb ik Camille ontdekt en bel ik regelmatig bij haar aan. Als zij haar voordeur opent, staat voor mij een slanke ietwat aparte dame met groene ogen en een koperkleurige haardos in een sexy lingeriesetje. De hartelijkheid en het enthousiasme waarmee ze u ontvangt, laat je direct vermoeden dat je aan het juiste adres bent.
De afspraak begint steevast met een gezellige babbel en gaat vervolgens richting massagekamer. Na mij wat opgefrist te hebben, kijk ik vol bewondering hoe zij haar op een sensuele manier ontdoet van haar bh en slipje. Het stel prachtige benen ziet er nu werkelijk nog mooier uit op de hoge hakken.
Uitermate tof vind ik de plaatsing van de spiegels aan beide uiteinden van de massagetafel waardoor je tijdens de body to body een goddelijk zicht krijgt op haar strakke kontje en haar schattige kaalgeschoren kutlipjes. Je waant je echt in de zevende hemel.
Geleidelijk aan bouwt zij de spanning op totdat het ongemakkelijk wordt om met mijn erectie op mijn buik te blijven liggen en ik blij ben dat ik mij op mijn rug kan draaien. Maar ook aan de voorzijde besteed zij de nodige tijd en aandacht en na mij nog wat geplaagd te hebben, berijdt ze mij als een echte amazone.
Camille, je bent een echte topper op het vlak van erotiek en ontspanning.
Jouw fan, Fran |
|
Naar boven |
|
 |
Seppen
Geregistreerd op: 21-5-2007 Berichten: 8
|
Geplaatst: 22 apr 2014 09:36:31 Onderwerp: |
|
|
En wat is het prijskaartje voor dit lekkers ? |
|
Naar boven |
|
 |
Brommertje
Geregistreerd op: 23-7-2013 Berichten: 7 Woonplaats: Ieper
|
Geplaatst: 26 apr 2014 09:53:05 Onderwerp: |
|
|

Laatst aangepast door Brommertje op 20 sep 2015 21:48:34, in totaal 1 keer bewerkt. |
|
Naar boven |
|
 |
vdp
Geregistreerd op: 14-7-2014 Berichten: 1
|
Geplaatst: 14 jul 2014 11:42:06 Onderwerp: |
|
|
Mijn ervaring is veel minder rooskleurig. Camille is een sympathieke dame. Het massagewerk met (koude) olie is aanvaardbaar met veel body-to-body. Het pijpwerk is daarentegen zonder passie, zonder inleving en zonder resultaat. Idem voor het neuken. Kortom, ik kwam gewoon niet klaar. De prijs van 100eur per half uur is duur voor de kwaliteit die gebracht wordt. Ze ontvangt wel in een leuke woning met een nette badkamer waarin ze haar prakijk houdt. Ze is heel verzorgd. Ik had er helaas meer van verwacht.
Laatst aangepast door vdp op 4 aug 2014 10:31:14, in totaal 1 keer bewerkt. |
|
Naar boven |
|
 |
Camille
Geregistreerd op: 22-7-2014 Berichten: 10 Woonplaats: Kortrijk
|
Geplaatst: 22 jul 2014 18:57:20 Onderwerp: |
|
|
Beste P....
klant van donderdag 26 juni 12u00, knappe verschijning in loopkledij. Aangenaam babbeltje en drankje ongeveer 15 min waarvan geen sprake in je recensie. Ben zo goed op de hoogte omdat ik achteraf heb geschreven in mijn agenda dat jij de eerste ontevreden klant was.
Wat mij zoveel pijn doet is de onterechte beschuldiging dat ik zou Brommertje zijn en aldus onder een valse naam mijn eigen recensies schrijf. Brommertje is geregistreerd sinds 23/07/2013, en als je hem aanklikt kan je zien dat hij ook over andere meisjes recensies schrijft. In 2013 kende ik Brommertje nog helemaal niet.
Brommertje was mijn eerste klant via internet reclame en was een aangename starter.
Ik hou er niet van dat je de prijzen op internet zet, in elk geval klopt het niet dat ik 100 euro vraag voor een half uur. Het klikte jammer genoeg niet tussen ons en zodoende was de date veel korter dan voorzien.
Ik hoop oprecht dat jij uw gading vindt bij één van mijn collegaatjes.
Ik wens iedereen een aangenaam verlof toe en veel geile massages
Zwoele geile pieper xxx Camille |
|
Naar boven |
|
 |
dolmen
Geregistreerd op: 28-11-2007 Berichten: 90
|
Geplaatst: 27 jul 2014 13:14:30 Onderwerp: |
|
|
we gaan es moeten op onderzoek gaan hé  |
|
Naar boven |
|
 |
Camille
Geregistreerd op: 22-7-2014 Berichten: 10 Woonplaats: Kortrijk
|
Geplaatst: 28 aug 2014 18:56:48 Onderwerp: |
|
|
!!!! |
|
Naar boven |
|
 |
Camille
Geregistreerd op: 22-7-2014 Berichten: 10 Woonplaats: Kortrijk
|
Geplaatst: 28 aug 2014 19:11:25 Onderwerp: |
|
|
Eerst op onderzoek gaan , doen intelligente mensen.
Ga nu wat positiever door het leven, is veel leuker xxxx
Camille xx |
|
Naar boven |
|
 |
Mosdef
Geregistreerd op: 17-9-2014 Berichten: 7
|
Geplaatst: 17 sep 2014 19:28:06 Onderwerp: |
|
|
Ik ga hier heel kort over zijn...
De allerbeste erotische massage die je in WVl kan krijgen.
Knappe dame, zeer vriendelijk en geweldig sensueel!
Mooi huis ook waar ze haar klanten ontvangt. Iemand met stijl.
Ik ben fan! |
|
Naar boven |
|
 |
Jedi River
Geregistreerd op: 1-6-2011 Berichten: 14
|
Geplaatst: 7 okt 2014 09:50:35 Onderwerp: |
|
|
Als je na een bezoekje aan een massage-privé huis met een brede smile huiswaarts rijd dan kan hier enkel een positieve ervaring volgen ...
Na enkele (toch soms wel uiteenlopende) recensies gelezen te hebben op een 2-tal forums bracht m'n nieuwsgierigheid me toch bij Camille.
Camille ontvangt in een nette, modern ingerichte woonst en is een hele lieve, spontane, gezellige en knappe sexy dame (GFE noemt dat zeker).
Ze is ondanks haar niet meer zo jeugdige leeftijd gezegend met een wel bijzonder mooi figuurtje incluus leuke borstjes, een fijne derierre
en slanke benen ... Haar foto's bewijzen dit trouwens.
Je wordt een drankje aangeboden, de GSM bleef beneden en van enige tijdsdruk merkte ik totaal niets, integendeel ...
De massage en het vervolg vond ikzelf heel erg fijn zonder hierover in detail te treden.
Camille, volgens mij (en vele anderen) ben je heel goed bezig om een vast klantenbestandje op te bouwen ...
Voor 'sfeer en gezelligheid' EN 'het eten' krijg je van mij een dikke 9/10 ! |
|
Naar boven |
|
 |
Camille
Geregistreerd op: 22-7-2014 Berichten: 10 Woonplaats: Kortrijk
|
Geplaatst: 15 okt 2014 09:44:11 Onderwerp: |
|
|
Dag knappe lieverds! Hartelijk bedankt voor de oprechte (h)eerlijke recensies. Ik krijg er een aangenaam warm gevoel van. Om jullie nog beter te verwennen zal ik regelmatig professionele massage cursussen volgen. Thanks and kiss xxx Camille |
|
Naar boven |
|
 |
scania23
Geregistreerd op: 1-8-2012 Berichten: 2
|
Geplaatst: 7 dec 2014 00:49:34 Onderwerp: |
|
|
Hier moet ik vdp toch bijtreden |
|
Naar boven |
|
 |
Camille
Geregistreerd op: 22-7-2014 Berichten: 10 Woonplaats: Kortrijk
|
Geplaatst: 8 dec 2014 23:23:01 Onderwerp: |
|
|
Beste vriend,
Vind het echt jammer dat u niet tevreden was van de massage,
was is er mis met communiseren ? lef ?
Tedere dromen Camille x |
|
Naar boven |
|
 |
|